Czy wiesz, że sprzedajemy za 300 zł opakowanie soczku o pojemności więcej niż pół litra z jagodzin , który sam mógłbyś zrobić 100% EKOLOGICZNY za 1 lub 2 złote w domu ?

 

Pomyślisz, przecież nawet największy debil tego nie kupi, choć tacy się trafiają, bo Wszechświat i ludzka głupota jest nieskończona !!!

 

A czy wiesz, że fabryka robi 3 miliony butelek miesięcznie ?

 

Dla kogo, tylu na świecie jest debili? Zastanów się! Pomyśl?!

 

NIE !!!!!!!!!!!!!  Kupują, bo Elixir działa-to nie jest zwykły soczek !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alfa Nectar to suplement jakiego nie ma nigdzie indziej na świecie

 

Alfa Nectar JEST niezwykły !!! Jak działa :

 

*** depresja - usuwa toksyny, pasożyty, wirusy, grzyby w mózgu poprzez ujemną jonizację, która przyciąga patogeny jak magnes  i wybija je, jak na krześle elektrycznym 

 

*** choroby serca - odbudowuje kolagen, główny łącznik naszych tkanek i dożywia naczynia krwionośne, zapobiega zawałom

 

*** borelioza , bakterie, wirusy, grzyby, alergie, AIDS, ebola, bakterie odporne na antybiotyki ( tak !) - usuwa wszystkie patogeny dodatnie-znikają dolegliwości nimi wywołane

 

*** odżywia i odbudowuje organy serce, wątrobę,trzustkę, nerki 

 

*** dożywia organizm i wyszukuje tylko patogenne komórki, u wielu ludzi znikają guzy rakowe, kaszaki i inne narośla

 

*** normalizuje przemianę materii - odbudowuje jelita i florę bakteryjną, usuwa patogeny i  toksyny z jelit  

 

*** nie ma skutków ubocznych , bez chemii, toksyn, po pierwsze nie szkodzić

 

 

 

 

 

 

 

 

Elixir Życia Alfa działa i setki tysięcy ludzi piją - dlatego fabryka się rozbudowuje a nie, że jest więcej debili, choć tego też na świecie przybywa ostatnio coraz więcej.

 

Ludzie kupują, a media blokują i manipulują - przykład poniżej!!! 

 

Elixir życia zawiera najwięcej witaminy C, a to dlatego, że ona odbudowuje całe ciało, a jakiś debil napisał artykuł na stronie WP, że nie działa - tak jesteście manipulowani.

 

Do poczytania tutaj -  DEBIL pisze, że witamina C nie działa na drugim największym polskim portalu 

 

Ten Pan obok po prawej -Linus Pauling - w pewnym okresie starości przyjmował dawkę Witaminy C w ilości 18 gram dziennie -ekwiwalent 180 tabletek rutinoscorbinu ( i masę innych jeszcze witamin także) i dożył 93 lat - już w latach 70 tych, i napisał o tym dwie książki . 

 

W Elixirze nie trzeba tyle bo wszystko, co w butelce jest przyswajane - witamina C i inne składniki odnawiają komórki, odbudowują kolagen ( łącznik w całym ciele, budulec skóry, mięśni, zawarta w Elixirze witamina C - czyści żyły, wzmacnia serce, zapobiega zawałom i robi setki innych pożytecznych rzeczy w organizmie. A wspomagają to dodatkowo  zawarte  w nim flawonoidy, polifenole będące składnikiem w jagodach i enzymy miodne. 

Jagodziny są ożywione w butelce i stuningowane dzięki jonizacji ( mają ładunek elektryczny ujemny)  1000-krotnie. To tak jakbyś zjadł 2 kg jagód prosto z krzaka !!! Nie zmieści się ;-)

 

 

By nie chorować trzeba spróbować